Hakkımızda

beserler

 

Sektöre 1960' lı yıllarda giriş yapan Beşerler Grup, 1992 den bu yana İşyeri ve Eğitim Mobilyaları alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

Ürün gamında Ofis Mobilyaları, Çalışma Koltukları, Okul Sıra ve Sandalyeleri, Laboratuvar Sistemleri, Depolama ve Arşiv Sistemleri bulunan Beşerler, Kaliteli ve Müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde sektörünün lider firmaları arasındaki yerini kısa sürede almıştır. Beşgen, Algeno, Laborty Markaları ile, sadece yurtiçindeki kurumlara ürün ve hizmet vermekle kalmamış, Avrupa' dan Asya' ya, Afrika' dan Amerika' ya kadar geniş bir coğrafyada üst düzey projeler üstlenerek ihracat yolu ile ülkemize katma değer sağlamıştır. "Her değişim doğru proje ile başlar" sloganıyla yola çıkan firmamız Türkiye' de ve Dünya' da birçok önemli kurum ve kuruluşun projelerini başarı ve gururla gerçekleştirmiştir.

Müşterilerimize geniş ürün yelpazemizle sınırsız alternatifler sunarak güçlü bir çözüm ortağı olmak ana hedefimizdir. Beşerler olarak, Ofis ve Eğitim alanlarınızın verimliliğini arttıracak konfor çözümlerini, ergonomik, fonksiyonel, teknolojik ve çevreci ürünlerimizle destekliyor, çalışma alanlarınızın enerjisine katkı sağlıyoruz.

Sürdürülebilirliğin büyük önem kazandığı günümüzde, ürünlerimizde ve üretimimizde çevreci felsefe ile hareket ediyor, ISO 14001:2004 sertifikamızla insana ve çevreye vermiş olduğumuz önemi pekiştiriyoruz.